Správa počítačových sítí

Provozovat vlastní IT oddělení je pro většinu malých a středně velkých společností zejména kvůli vysokým nákladům na mzdy, pojištění, vybavení a školení svých zaměstnanců neekonomické. Proto vám nabízíme řešení v podobě externí správy sítě, tzv. IT outsourcing, kdy smluvně přenesete správu počítačové sítě na nás.

Budete mít k dispozici IT administrátora, který bude provádět nejen pravidelný servis, ale bude také schopen řešit aktuální problémy telefonickou podporou, vzdáleným zabezpečeným přístupem přes internet nebo mimořádným zásahem přímo na místě.

Pronájem a správa serverů

Pronájmem serveru ušetříte nejen náklady na pořízení vlastního serveru, ale ušetříte také náklady na vhodné zázemí pro zařízení, provoz a odbornou správu.

Nebudete muset řešit provoz drahého internetového připojení, zálohování dat serveru a neustálý monitoring funkčnosti jednotlivých součástí. Pohlídáme jejich výkon a kapacitu tak, aby nedocházelo k přetěžování a následným kolapsům systému. Vše jsme schopni zabezpečit na absolutní úrovni.

Audity a konzultace

Máte pochybnosti o fungování vašeho IT oddělení? Bojíte se vysokých pokut za užívání nelegálního softwaru ve vaší společnosti? Nejste si jisti bezpečností vašich dat? Poskytneme vám znalosti v oboru, provedeme analýzu stavu IT, navrhneme řešení problémů a pomůžeme zefektivnit IT procesy.

Řešení na míru

Návrh, projekt, realizace s optimalizací stávajícího stavu, správa a servis dle požadavků klienta, hosting, konsolidace, virtualizace.